Fellne

Shitet nga: egzon 14 Shk 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ose ndrroj fellne per audi a8 -a6 ose ndrroj me ndonje skuter per ma shum info viber +37745330322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim