Fellne

Shitet nga: Marki 09 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

585 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 col
Per Golf,Audi,Pasat etj
Jan posa te ardhura nga Zvicra dhe jan shum te ruajtura me gjith goma te veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim