Fellnet (bandashat) se bashku me gomat.

Shitet nga: Besfort syla 31 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan ne gjendje te rregullt dhe te pa perdoura..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim