Fellnet 16 coll

Shitet nga: D.Rama 17 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan pa te demtura dhe te pa garvishura jan me senzor, 160 €
Dhe te hekrit (dimeroret) jan ne ket gjendje te mir dhe me senzor Qmimi 80 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim