Fellnet 16she

Shitet nga: Beni 01 Gsh 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16she per mercedes , me goma M+S shum te mira , jan shume stabil gjate vozitjes , per me shume na kontaktoni ne 049849204 ose mund te na kontaktoni edhe ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim