Fellnet 18 coll

Shitet nga: Blero 29 Mar 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shef ose ndrroj fellnat 18 cool te bukura dy Goma i ka te mira dy te dobt te veres ndrroj me qdo gja Qe me konvenon
Mund te ma Kontaktoni Edhe ne viber +38649456729
Fellnat jan me 5 Vrima plus me sharafa te vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim