Fellnet 245/45-18 per mercedes

Shitet nga: VAtan 21 Nën 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per mercedes 18 zoll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim