Fellnet e stopa

Shitet nga: Fellnet 09 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet e stopa jane per golf 2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim