Fellnet numer 17 per wv audi mercedes etj

Shitet nga: Riki 03 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan me goma te veres nuk drridhin jan shum te mira baj ndrrim me 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim