Fellnet te mercdesit 18 + dy goma 18

Shitet nga: mercdes 20 Shk 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 18 te mercdesit +dy goma 18 235 40 te veres 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim