Fellnet te mercdesit 18

Shitet nga: mercdes 19 Shk 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e mercdesit 18 + 2 guma 18 235 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim