GOMA DIMRI 17 M-S

Shitet nga: gjoni 24 Nën 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES DY GOMA te ardhur prej zvicerr 225.50.17

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim