GOMA DIMRI TOYO

Shitet nga: xxx 04 Sht 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma dimri vetem 2 jave te perdorura 245/40 R18 TOYO
bejne per WV,MERCEDES,BMW,AUDI A6 A8 cmimi 125 euro per cop cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim