GOMA TE DIMRIT 14

Shitet nga: uka 29 Tet 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma te dimrit 185/65/146
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim