Golf 5

Shitet nga: Golf 20 Nën 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten felga me goma per golf 5 pasat etj Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim