Goma

Shitet nga: lisi 21 Sht 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat te tipit 50o-610-18-24 ne gjendje te mire. Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim