Goma 14she shum te mira

Shitet nga: Beni 02 Pri 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat 14she dimerore per shitje gjendje perfekte te sapoardhura nga Ch , per me ahum na kontaktoni ne 049 849 204 ose edhe ne viber ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim