Goma 15

Shitet nga: Martin 13 Pri 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan shum te mira .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim