Goma 155/80 r 13 m+s

Shitet nga: Fadil 25 Jan 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 155/80 r 13 m+s
20euro copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim