Goma 16-she

Shitet nga: Shaban Ukshini 30 Nën 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan goma dimri te reja siq shihen edhe n foto me gjith bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim