Goma 18 coll Continental

Shitet nga: Adi 21 Pri 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan 18 ,ne shitje,i kam perdorur disa muj. Gomat e para jan 225/40 ndersa te mbrapat jane 245/40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim