Goma 185.65.14 te reja Kumho

Shitet nga: Ilir 11 Krr 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma te reja KUMHO prodhim i korese
185.65.14
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim