Goma 195.45.16 Continental

Shitet nga: Auto goma LAZRI 10 Gsh 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 195/45/16, 4 copa continental, shum te mira.

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim