Goma 195-50-15

Shitet nga: shyqa 15 Mar 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jon shum pak te perdorne 4 cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim