Goma 2 goma sapo te ardhura pi zvicres

Shitet nga: Migjen 02 Pri 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 2 goma sapo te ardhura pi zvicres gomat jan te veres 195-45-15 te interesumit mujn me thirr ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim