Goma 20''

Shitet nga: Auto goma LAZRI 23 Qer 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 265/35/20, jan shum te ruajtura ,Vitii prodhimit 2011, Gomat jan DUNLOP
kemi edhe goma tjera si p.sh prej 13-22 te gjitha numrat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim