Goma 205.45.17 Michelin

Shitet nga: Ilir 09 Sht 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma komplet 4 copa njejt shum te mira 205.45.17
+viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim