Goma 205 55 16

Shitet nga: mergim 15 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat per arsye sepse e kom shit veturen dhe nuk me hyjn ne funksion jon te perdorura siq shihen edhe ne foto per me shum

044 788 942 - 049 433 302

Qmimi per 4 60 euro

audi bmw mercedes vw ford opel citroen peugeot alfa romeo renault fiat skoda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim