Goma 205/55/16

Shitet nga: astrit 27 Tet 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Brigestone extra...te veres..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim