Goma 205/55/17 Continental M+S

Shitet nga: auto goma Lazri 05 Jan 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 205.55.17 continental shum te mira m+s
+viber
049122639
049487602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim