Goma 21 coll 285.35.21 me 325.30.21 DUNLOP

Shitet nga: Auto Goma Lazri 26 Qer 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma Komplet 285.35.21 me 325.30.21 DUNLOP, 2012, shum te mira, qmimi 120€ copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim