Goma 21 coll 295.35.21 komplet 4 copa PIRRELLI

Shitet nga: Auto goma LAZRI 27 Sht 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 EUR   85 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 295/35/21 21coll shum shum te mira, PIRRELLI.
kemi dhe goma te tjera prej 13-22 coll

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim