Goma 215/50/17 Bridgestone M+S

Shitet nga: Lazri 06 Tet 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane shum pak te perdorura,jane te ardhura prej Zvicerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim