Goma 215.50.17 Michelin M+S

Shitet nga: ilir 16 Dhj 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma michelin 215/50/17 4 copa komplet njejt shum shum te mira,
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim