Goma 215.60.16 michelin

Shitet nga: auto goma lazri 16 Dhj 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma 215.60.16 pothuajse te reja 4 copa njejt, qmimi i volitshem
049487602
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim