Goma 215/60 r 17.c m+s

Shitet nga: Fadil 25 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te jashtme. 20euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim