Goma 225.35.17 Continental

Shitet nga: Auto goma LAZRI 10 Gsh 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 225/35/17, 2copa, Continental, Shum te mira

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim