Goma 225.40.18 Continental 4 copa

Shitet nga: auto goma Lazri 27 Sht 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 EUR   45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma continental 225/40/18 4 copa komplet, shum te mira. kemi dhe goma te tjera deri ne 22 coll

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim