Goma 225/40/18 Pirrelli M+S

Shitet nga: Lazri 06 Tet 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane shum pak te perdorur,te ardhura prej Zvicer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim