Goma 225.45.16 te reja Kumho

Shitet nga: Ilir 09 Sht 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 EUR   40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma te reja KUMHO 225.45.16
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim