Goma 225.45.17

Shitet nga: Ilir 09 Maj 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma 225.45.17 2 copa michelin 2 copa cooper, shum te mira
+viber
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim