Goma 225.45.17 4 Copa Dunlop

Shitet nga: Auto goma LAZRI 18 Krr 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 225/45/17 komplet, Dunlop,shum te mira 4 copa
kemi dhe goma te tjera prej 13-22 coll

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim