Goma 225.50.16 good year

Shitet nga: Auto goma Lazri 16 Dhj 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat 225.50.16 shum te mira 4 copa njejt, good year, RFT jan gomat

+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim