Goma 225/50/17 Kumho M+S

Shitet nga: Lazri 06 Tet 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum te ruajtur,jane te ardhura prej Zvicer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim