Goma 225.50.17 michelin

Shitet nga: Auto Goma Lazri 05 Jan 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma 17 coll 225.50.17 shum
te mira michelin 4 copa njejt.
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim