Goma 225.55.16 Michelin M+S

Shitet nga: Ilir 03 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 225.55.16 M+S Michelin,Shum te mira,komplet 4 copa njejt
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim