Goma 235/40/18 komplet 4 copa

Shitet nga: Ilir 22 Krr 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 235/40/18-michelin jan 4 copa komplet,gomat jan shum te ruajtuta jan te ardhura prej ch +viber
049487602
049122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim