Goma 235.40.19 M+S +goma&fellne 13-22''

Shitet nga: Auto goma LAZRI 12 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 goma 19 235.40.19 Continental pothuajse te reja. gomat jan te sapoardhura nga Zvicrra,viti i prodhimit 2012 .qmimi i volitshem, Gomat jan 85%
+goma te tjera dhe fellne prej 13-22 coll
Viber +38649 122639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim