Goma 235.40.19 Michelin 90%

Shitet nga: Auto Goma Lazri 16 Dhj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 235/40/19 michelin,shum te mira,2 copa.
kemi dhe goma te tjera prej 13-22 coll
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim