Goma 235.40.19 Michelin Pilot M+S

Shitet nga: Auto goma LAZRI 12 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   75 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma 235.40,19 te dimrit, michelin gati te reja,shum pak te perdorura,te ardhura nga zvicrra
+goma dhe fellne deri 13-22coll

viber, +38649 122639
044137269
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim